KLKD.125T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD.125T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLKD.125T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 125MA 600VAC/VDC
Fitxak: KLKD.125T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
KLKD.125Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLKD.125T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 125MA 600VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5641 pcs Datuen fitxa KLKD.125T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLKD
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak KLKD 1/8A
KLKD.125
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
DC Erresistentzia hotza 65 Ohms Uneko balorazioa 125mA