KLDR.187TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR.187TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLDR.187TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 187MA 600VAC/300VDC
Fitxak: KLDR.187TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
KLDR.187TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLDR.187TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 187MA 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3641 pcs Datuen fitxa KLDR.187TXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLDR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak F11248
KLDR 3/16A
KLDR.187
KLDR.187TXP-ND
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 187mA Class CC
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200kA AC, 20kA DC Homologazioak CE, CSA, UL
eskaerak Transformer Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KLDR.150HXP
KLDR.150HXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CRTRDGE 150MA 600VAC/300VDC
Stockean: 6008 pcs
Deskarga: KLDR.150HXP.pdf
RFQ
KLDR.200T
KLDR.200T
deskribapena: FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/300VDC
Stockean: 5120 pcs
Deskarga: KLDR.200T.pdf
RFQ
KLDR.187T
KLDR.187T
deskribapena: FUSE CRTRDGE 187MA 600VAC/300VDC