KLDR.125TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLDR.125TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 125MA 600VAC/300VDC
Fitxak: KLDR.125TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
KLDR.125TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLDR.125TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 125MA 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4265 pcs Datuen fitxa KLDR.125TXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLDR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak KLDR 1/8A
KLDR.125
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 125mA Class CC