JLLS200.XXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS200.XXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JLLS200.XXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUS 600V F/A CLASS T 200A PLTD
Fitxak: JLLS200.XXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
JLLS200.XXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JLLS200.XXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUS 600V F/A CLASS T 200A PLTD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1443 pcs Datuen fitxa JLLS200.XXP.pdf
Series *
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JLLS200.X
JLLS200.X
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/300VDC