JLLS175.XXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS175.XXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JLLS175.XXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUS 600V F/A CLASS T 175A PLTD
Fitxak: JLLS175.XXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
JLLS175.XXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JLLS175.XXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUS 600V F/A CLASS T 175A PLTD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1790 pcs Datuen fitxa JLLS175.XXP.pdf
Series *
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JLLS125.X
JLLS125.X
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC
Stockean: 2008 pcs
Deskarga: JLLS125.X.pdf
RFQ
JLLS175.X
JLLS175.X
deskribapena: FUSE CRTRDGE 175A 600VAC/300VDC