FLSR01.6T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLSR01.6T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/300VDC
Fitxak: FLSR01.6T.pdf
  • Mezua
FLSR01.6Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLSR01.6T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4096 pcs Datuen fitxa FLSR01.6T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Series POWR-GARD® FLSR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak FLSR 1-6/10
FLSR01.6
FLSR1.6
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 1.6A Class RK5
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200kA AC, 20kA DC Homologazioak CE, CSA, QPL, UL
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FLSR01.4T
FLSR01.4T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CRTRDGE 1.4A 600VAC/300VDC
Stockean: 4230 pcs
Deskarga: FLSR01.4T.pdf
RFQ
FLSR012.T
FLSR012.T
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/300VDC
Stockean: 4823 pcs
Deskarga: FLSR012.T.pdf
RFQ
FLSR01.6TXID
FLSR01.6TXID
deskribapena: FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/300VDC