FLSR01.4TXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLSR01.4TXID
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 1.4A 600VAC/300VDC
Fitxak: FLSR01.4TXID.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FLSR01.4TXIDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLSR01.4TXID fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 1.4A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4737 pcs Datuen fitxa FLSR01.4TXID.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Series POWR-GARD® FLSR_ID
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak FLSR 1 4/10ID
FLSR01.4ID
FLSR1.4ID
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 1.4A Class RK5