FLSR.300T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLSR.300T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/300VDC
Fitxak: FLSR.300T.pdf
  • Mezua
FLSR.300Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLSR.300T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3775 pcs Datuen fitxa FLSR.300T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Series POWR-GARD® FLSR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak FLSR 3/10
FLSR.300
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 300mA Class RK5