FLSR.250T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLSR.250T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/300VDC
Fitxak: FLSR.250T.pdf
  • Mezua
FLSR.250Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLSR.250T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3746 pcs Datuen fitxa FLSR.250T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Series POWR-GARD® FLSR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak FLSR 1/4
FLSR.250
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 250mA Class RK5
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200kA AC, 20kA DC Homologazioak CE, CSA, QPL, UL
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FLSR.300T
FLSR.300T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/300VDC
Stockean: 3775 pcs
Deskarga: FLSR.300T.pdf
RFQ
FLSR.250TXID
FLSR.250TXID
deskribapena: FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/300VDC