FLNR2.25T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLNR2.25T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 2.25A 250VAC/125VDC
Fitxak: FLNR2.25T.pdf
  • Mezua
FLNR2.25Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLNR2.25T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 2.25A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6674 pcs Datuen fitxa FLNR2.25T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Series POWR-GARD® FLNR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak FLNR 2-1/4A
FLNR2.25
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 2.25A Class RK5