FLNR175.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLNR175.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 175A 250VAC/125VDC
Fitxak: FLNR175.X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FLNR175.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLNR175.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 175A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1862 pcs Datuen fitxa FLNR175.X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 1.594" Dia x 7.126" L (40.50mm x 181.00mm) Series POWR-GARD® FLNR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals Beste izenak FLNR 175
FLNR175
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 175A Class RK5