FBMOV750M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV750M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FBMOV750M
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1200V 40KA CYLINDER
Fitxak: FBMOV750M.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 769 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
FBMOV750Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FBMOV750M fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1200V 40KA CYLINDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 769 pcs Datuen fitxa FBMOV750M.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1.2kV Varistor tentsioa (min) 1.08kV
Varistor Tentsioa (Max) 1.32kV Series FBMOV
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial Cylinder
Beste izenak F4392
FBMOV750M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Screw Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 970V
Gehienezko AC bolumena 750V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Thermally Protected Energia 1340J
Deskribapen zehatza 1.2kV 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder Oraina - Surge 40kA
Edukiera @ maiztasuna 920pF @ 1MHz