FBMOV420M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV420M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FBMOV420M
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 40KA CYLINDER
Fitxak: FBMOV420M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
FBMOV420Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FBMOV420M fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 40KA CYLINDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1019 pcs Datuen fitxa FBMOV420M.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series FBMOV
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial Cylinder
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Screw Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 560V Gehienezko AC bolumena 420V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Thermally Protected
Energia 920J Deskribapen zehatza 680V 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder
Oraina - Surge 40kA Edukiera @ maiztasuna 1640pF @ 1MHz