CCMR17.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR17.5T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCMR17.5T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/500VDC
Fitxak: 1.CCMR17.5T.pdf2.CCMR17.5T.pdf
  • Mezua
CCMR17.5Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCMR17.5T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/500VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4119 pcs Datuen fitxa 1.CCMR17.5T.pdf2.CCMR17.5T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak CCMR17.5T-ND
F5230
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 17.5A Class CC