CCMR1.25TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR1.25TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCMR1.25TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 1.25A 600VAC/250VDC
Fitxak: 1.CCMR1.25TXP.pdf2.CCMR1.25TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
CCMR1.25TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCMR1.25TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 1.25A 600VAC/250VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4891 pcs Datuen fitxa 1.CCMR1.25TXP.pdf2.CCMR1.25TXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak CCMR 1-1/4A
CCMR1.25
CCMR1.25A
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 1.25A Class CC