72R300XMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
72R300XMR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72R300XMR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL
Fitxak: 72R300XMR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
72R300XMRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72R300XMR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 273406 pcs Datuen fitxa 72R300XMR.pdf
Tentsioa - Geh 72V Mota Polymeric
Bidaia ordua 19.8s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.910" Dia x 0.122" T (23.11mm x 3.10mm) Series POLY-FUSE®, 72R
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 100 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 40 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.402" (10.20mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.154" (29.30mm) Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
Oraina - Bidaia (It) 6A Uneko - Geh 40A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 3A Homologazioak cURus, TUV