72R300XF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
72R300XF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72R300XF
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL
Fitxak: 72R300XF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
72R300XFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72R300XF fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104076 pcs Datuen fitxa 72R300XF.pdf
Tentsioa - Geh 72V Mota Polymeric
Bidaia ordua 19.8s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.910" Dia x 0.122" T (23.11mm x 3.10mm) Series POLY-FUSE®, 72R
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 100 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 40 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 72R300X
F3205
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.402" (10.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.154" (29.30mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 6A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 3A