70F00000Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F00000Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 250MA 125VAC/300VDC
Fitxak: 70F00000Z.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
70F00000Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F00000Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 250MA 125VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3399 pcs Datuen fitxa 70F00000Z.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa - Series POWR-GARD® 70
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Alarm Indicating Beste izenak 70F
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 250mA Class -