70F104AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F104AI-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F104AI-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 139MA 7.68 OHM
Fitxak: 70F104AI-RC.pdf
  • Mezua
70F104AI-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F104AI-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 100UH 139MA 7.68 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4250 pcs Datuen fitxa 70F104AI-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak 70F104AIRC
M8390
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 3.6MHz
Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Wirewound Inductor 139mA 7.68 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 7.68 Ohm Max
Uneko balorazioa 139mA Uneko - Saturazioa -