600R160UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
600R160UR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 600R160UR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL
Fitxak: 600R160UR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Mezua
600R160URren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 600R160UR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161164 pcs Datuen fitxa 600R160UR.pdf
Tentsioa - Geh 60V (600V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 10s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.630" L x 0.236" W (16.00mm x 6.00mm) Series POLY-FUSE®, 600R
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 18 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 4 Ohms
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 600R160UR-ND
F5556TB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.496" (12.60mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 160mA Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 320mA
Uneko - Geh 3A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 160mA