600R160-RAF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 600R160-RAF
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL
Fitxak: 600R160-RAF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
600R160-RAFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 600R160-RAF fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135961 pcs Datuen fitxa 600R160-RAF.pdf
Tentsioa - Geh 60V (600V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 10s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.630" L x 0.236" W (16.00mm x 6.00mm) Series POLY-FUSE®, 600R
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 16 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 4 Ohms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.496" (12.60mm) Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 160mA Ih Through Hole Radial, Disc
Oraina - Bidaia (It) 320mA Uneko - Geh 3A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 160mA Homologazioak cURus, TUV