20KPA192A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA192A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20KPA192A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 192V 309V P600
Fitxak: 20KPA192A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
20KPA192Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20KPA192A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 192V 309V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8367 pcs Datuen fitxa 20KPA192A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 192V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 309V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 214.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 20KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 65.4A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20KPA192CA-B
20KPA192CA-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 192V 309V P600
Stockean: 5237 pcs
Deskarga: 20KPA192CA-B.pdf
RFQ
20KPA192
20KPA192
deskribapena: TVS DIODE 192V 324.45V P600