20KPA180CA
20KPA180CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 180V 291V P600
Stockean: 5121 pcs
Deskarga: 20KPA180CA.pdf
RFQ
20KPA180C-B
20KPA180C-B
deskribapena: TVS DIODE 180V 305.55V P600
Stockean: 4895 pcs
Deskarga: 20KPA180C-B.pdf
RFQ
20KPA180CA-B
20KPA180CA-B
Deskarga: 20KPA180CA-B.pdf
20KPA172CA-B
20KPA172CA-B
deskribapena: TVS DIODE 172V 277V P600