20KPA132A-B
20KPA132A-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 132V 213V P600
Stockean: 7426 pcs
Deskarga: 20KPA132A-B.pdf
RFQ
20KPA132C-B
20KPA132C-B
deskribapena: TVS DIODE 132V 223.65V P600
Stockean: 6504 pcs
Deskarga: 20KPA132C-B.pdf
RFQ
20KPA132-B
20KPA132-B
Deskarga: 20KPA132-B.pdf
20KPA132A
20KPA132A
Deskarga: 20KPA132A.pdf
20KPA132C
20KPA132C