20KPA120CA
20KPA120CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 120V 194V P600
Stockean: 9292 pcs
Deskarga: 20KPA120CA.pdf
RFQ
20KPA120
20KPA120
deskribapena: TVS DIODE 120V 203.7V P600