1SMC78AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC78AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMC78AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 78V 126V SMC
Fitxak: 1.1SMC78AT3G.pdf2.1SMC78AT3G.pdf
  • Mezua
1SMC78AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMC78AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 78V 126V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3405 pcs Datuen fitxa 1.1SMC78AT3G.pdf2.1SMC78AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 78V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 126V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 86.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.4A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua 1SMC
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1SMC75A TR13
1SMC75A TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 75V 121V SMC
Stockean: 287581 pcs
Deskarga: 1SMC75A TR13.pdf
RFQ
1SMC75CA TR13
1SMC75CA TR13
Stockean: 71881 pcs
Deskarga: 1SMC75CA TR13.pdf
RFQ
1SMC78AT3
1SMC78AT3
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 78V 126V SMC