1SMC75AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMC75AT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMC75AT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 75V 121V SMC
Fitxak: 1.1SMC75AT3.pdf2.1SMC75AT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1SMC75AT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMC75AT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 75V 121V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6995 pcs Datuen fitxa 1.1SMC75AT3.pdf2.1SMC75AT3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 75V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 121V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 83.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua 1SMC
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1SMC78A TR13
1SMC78A TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 78V 126V SMC
Stockean: 95646 pcs
Deskarga: 1SMC78A TR13.pdf
RFQ
1SMC75A TR13
1SMC75A TR13
deskribapena: TVS DIODE 75V 121V SMC
Stockean: 287581 pcs
Deskarga: 1SMC75A TR13.pdf
RFQ
1SMC75AT3G
1SMC75AT3G
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse