1SMC58AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC58AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMC58AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V SMC
Fitxak: 1.1SMC58AT3G.pdf2.1SMC58AT3G.pdf
  • Mezua
1SMC58AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMC58AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3526 pcs Datuen fitxa 1.1SMC58AT3G.pdf2.1SMC58AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 93.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 1SMC58AT3GOSDKR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua 1SMC eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1SMC54AT3
1SMC54AT3
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 54V 87.1V SMC
Stockean: 4028 pcs
Deskarga: 1SMC54AT3.pdf
RFQ
1SMC58A TR13
1SMC58A TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V SMC