1SMC54AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC54AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMC54AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V SMC
Fitxak: 1.1SMC54AT3G.pdf2.1SMC54AT3G.pdf
  • Mezua
1SMC54AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMC54AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3124 pcs Datuen fitxa 1.1SMC54AT3G.pdf2.1SMC54AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 54V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 87.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 60V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 1SMC54AT3GOSCT
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A Edukiera @ maiztasuna -