15KP17CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP17CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP17CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 17V 29.3V P600
Fitxak: 15KP17CA.pdf
  • Mezua
15KP17CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP17CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 17V 29.3V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4930 pcs Datuen fitxa 15KP17CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 17V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 29.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 18.9V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 15KP17CAT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 512A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KP180CA
15KP180CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 180V 291V P600
Stockean: 3715 pcs
Deskarga: 15KP180CA.pdf
RFQ
15KP180C
15KP180C
deskribapena: TVS DIODE 180V 305.55V P600
Stockean: 3162 pcs
Deskarga: 15KP180C.pdf
RFQ
15KP17C
15KP17C
deskribapena: TVS DIODE 17V 30.77V P600
Deskarga: 15KP17C.pdf
15KP17A-TP
15KP17A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 17V 29.3V R-6
Deskarga: 15KP17A-TP.pdf
15KP18
15KP18
deskribapena: TVS DIODE 18V 32.45V P600
Deskarga: 15KP18.pdf
15KP170CA-TP
15KP170CA-TP
deskribapena: TVS DIODE 170V 275V R-6
Deskarga: 15KP170CA-TP.pdf
15KP17CA-TP
15KP17CA-TP