15KP170CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP170CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP170CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 170V 275V P600
Fitxak: 15KP170CA.pdf
  • Mezua
15KP170CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP170CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 170V 275V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5278 pcs Datuen fitxa 15KP170CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 170V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 275V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 189V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 55A Edukiera @ maiztasuna -