15KP110CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP110CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP110CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 110V 178V P600
Fitxak: 15KP110CA.pdf
  • Mezua
15KP110CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP110CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 110V 178V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3699 pcs Datuen fitxa 15KP110CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 110V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 178V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 122V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 15KP110CAT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KP110A
15KP110A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 110V 178V P600
Stockean: 3702 pcs
Deskarga: 15KP110A.pdf
RFQ
15KP110
15KP110
deskribapena: TVS DIODE 110V 186.9V P600
Stockean: 5175 pcs
Deskarga: 15KP110.pdf
RFQ
15KP120A-TP
15KP120A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 120V 193V R-6
Deskarga: 15KP120A-TP.pdf
15KP110CA-B
15KP110CA-B
Deskarga: 15KP110CA-B.pdf
15KP100CA
15KP100CA
deskribapena: TVS DIODE 100V 162V P600
Deskarga: 15KP100CA.pdf
15KP110A-TP
15KP110A-TP
deskribapena: TVS DIODE 110V 178V R-6
Deskarga: 15KP110A-TP.pdf
15KP110C
15KP110C
Deskarga: 15KP110C.pdf
15KP120C
15KP120C
deskribapena: TVS DIODE 120V 202.65V P600
Deskarga: 15KP120C.pdf
15KP110CA-TP
15KP110CA-TP