15KP100CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP100CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP100CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 100V 162V P600
Fitxak: 15KP100CA.pdf
  • Mezua
15KP100CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP100CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 100V 162V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7083 pcs Datuen fitxa 15KP100CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 100V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 162V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 111V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KP110A
15KP110A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 110V 178V P600
Stockean: 3702 pcs
Deskarga: 15KP110A.pdf
RFQ
15KP100
15KP100
deskribapena: TVS DIODE 100V 170.1V P600
Stockean: 4958 pcs
Deskarga: 15KP100.pdf
RFQ
15KB80
15KB80
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE EXPULSION LINK 15KV 80A
Deskarga:
15KP100C
15KP100C
Deskarga: 15KP100C.pdf
15KB60
15KB60
deskribapena: FUSE EXPULSION LINK 15KV 60A
Deskarga:
15KP100CA-TP
15KP100CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 100V 162V R-6
Deskarga: 15KP100CA-TP.pdf
15KP110CA
15KP110CA
Deskarga: 15KP110CA.pdf
15KB25
15KB25
deskribapena: FUSE EXPULSION LINK 15KV 25A