| Zenbakiaren zenbakia | 0UCB015.XP | fabrikatzailea | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 8583 pcs | Datuen fitxa | 0UCB015.XP.pdf |
| Tentsioaren kalifikazioa - DC | 12V | Series | UCB |
| Beste izenak | 0UCB015XP UCB015.XP UCB015XP |
Poloniako kopurua | 1 |
| Muntaketa mota | Holder | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | Not Applicable |
| Argiztapen | - | Uneko balorazioa | 15A |