0UCB015.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0UCB015.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET
Fitxak: 1.0UCB015.X.pdf2.0UCB015.X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0UCB015.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0UCB015.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8983 pcs Datuen fitxa 1.0UCB015.X.pdf2.0UCB015.X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 12V Series UCB
Beste izenak UCB015.X Poloniako kopurua 1
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Iluntze tentsioa (nominala) -
Argiztapen - Uneko balorazioa 15A