0LKN150.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LKN150.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE LINK 150A 250VAC CYLINDR
Fitxak: 0LKN150.V.pdf
  • Mezua
0LKN150.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LKN150.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE LINK 150A 250VAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4862 pcs Datuen fitxa 0LKN150.V.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm)
Series POWR-GARD® LKN Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals
Beste izenak LKN150
LKN150.V
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Fuse Link
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 150A