0LKN090.T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LKN090.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE LINK 90A 250VAC CYLINDRICAL
Fitxak: 0LKN090.T.pdf
  • Mezua
0LKN090.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LKN090.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE LINK 90A 250VAC CYLINDRICAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5309 pcs Datuen fitxa 0LKN090.T.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 1.063" Dia x 3.583" L (27.00mm x 91.00mm)
Series POWR-GARD® LKN Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals
Beste izenak LKN090
LKN090.T
LKN90
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 90A