0LGR.500V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LGR.500V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 500MA 300VAC INLINE
Fitxak: 0LGR.500V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0LGR.500Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LGR.500V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 500MA 300VAC INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23497 pcs Datuen fitxa 0LGR.500V.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 300V Tamaina / dimentsioa 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Series POWR-GARD® LGR Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua In-Line
Beste izenak LGR.500
LGR.500V
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Wire Lead Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 500mA