0LGR.500UXL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LGR.500UXL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 500MA 300VAC
Fitxak: 0LGR.500UXL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
0LGR.500UXLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LGR.500UXL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 500MA 300VAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 55904 pcs Datuen fitxa 0LGR.500UXL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 300V Tamaina / dimentsioa 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Series POWR-GARD® LGR Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 500mA Class -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 10kA Homologazioak CE, CSA, UL
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0LGR.500U
0LGR.500U
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 500MA 300VAC