0KLK.500T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK.500T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0KLK.500T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/500VDC
Fitxak: 0KLK.500T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0KLK.500Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0KLK.500T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/500VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5433 pcs Datuen fitxa 0KLK.500T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLK
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak 0KLK500T
F1071
KLK 1/2A
KLK 500MA
KLK.500
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 500mA Class -