0KLK.125T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK.125T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0KLK.125T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 125MA 600VAC/500VDC
Fitxak: 0KLK.125T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0KLK.125Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0KLK.125T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 125MA 600VAC/500VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4287 pcs Datuen fitxa 0KLK.125T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLK
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak 0KLK.125T-ND
F6093
KLK 1/8A
KLK 125MA
KLK.125
KLK.125T
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 125mA Class -