0JTD045.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0JTD045.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/300VDC
Fitxak: 0JTD045.T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
0JTD045.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0JTD045.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2669 pcs Datuen fitxa 0JTD045.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 1.063" Dia x 2.374" L (27.00mm x 60.30mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak JTD 45
JTD045
JTD045.T
JTD45
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 45A Class J