0JTD040.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0JTD040.T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0JTD040.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/300VDC
Fitxak: 0JTD040.T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
0JTD040.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0JTD040.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2871 pcs Datuen fitxa 0JTD040.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 1.063" Dia x 2.374" L (27.00mm x 60.30mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak 0JTD040.T-ND
0JTD040T
F5088
JTD 40
JTD040
JTD040.T
JTD40
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 40A Class J