0FLU011.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLU011.T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0FLU011.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 11A 1KVAC/VDC 5AG
Fitxak: 1.0FLU011.T.pdf2.0FLU011.T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
0FLU011.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0FLU011.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 11A 1KVAC/VDC 5AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3415 pcs Datuen fitxa 1.0FLU011.T.pdf2.0FLU011.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1kV Tentsioaren balorazioa - AC 1kV
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series FLU
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak 0FLU011.T-ND
0FLU011T
F5082
FLU 11A
FLU011
FLU011.T
FLU11
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 11A Class -