0FLU011.M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0FLU011.M
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 11A 1KVAC/VDC
Fitxak: 1.0FLU011.M.pdf2.0FLU011.M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0FLU011.Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0FLU011.M fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 11A 1KVAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6932 pcs Datuen fitxa 1.0FLU011.M.pdf2.0FLU011.M.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1kV Tentsioaren balorazioa - AC 1kV
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series FLU
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 11A