08851.25DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
08851.25DR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 08851.25DR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 1.25A 500VDC SMT
Fitxak: 08851.25DR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
08851.25DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 08851.25DR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 1.25A 500VDC SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22759 pcs Datuen fitxa 08851.25DR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tamaina / dimentsioa 0.428" L x 0.188" W x 0.188" H (10.86mm x 4.78mm x 4.78mm)
Series NANO²® 885 Erantzun Denbora -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block
Beste izenak F10986CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.25 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.063 Ohms
Uneko balorazioa 1.25A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak cURus, TUV
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Schurter
deskribapena: CAP PROTECTION 24X30MM IP67
Stockean: 5025 pcs
Deskarga: 0886.0002.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Schurter
deskribapena: CAP PROTECTION 24X18MM
Stockean: 3961 pcs
Deskarga: 0886.0005.pdf
RFQ
0885002.DR
0885002.DR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MNT 2A 500VDC SMT
Deskarga: 0885002.DR.pdf
deskribapena: FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC SMT