0885001.DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0885001.DR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0885001.DR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 1A 500VDC SMT
Fitxak: 0885001.DR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
0885001.DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0885001.DR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 1A 500VDC SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59344 pcs Datuen fitxa 0885001.DR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tamaina / dimentsioa 0.428" L x 0.188" W x 0.188" H (10.86mm x 4.78mm x 4.78mm)
Series NANO²® 885 Erantzun Denbora -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block
Beste izenak F10985TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.078 Ohms
Uneko balorazioa 1A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak cURus, TUV