087406.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
087406.3MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 087406.3MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL
Fitxak: 087406.3MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
087406.3MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 087406.3MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46669 pcs Datuen fitxa 087406.3MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Series 874 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Beste izenak 087406.3EP
087406.3MXEP-ND
0874063MXEP
F4981
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 22.9 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.01074 Ohms
Uneko balorazioa 6.3A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak cULus