087404.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
087404.5MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 087404.5MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL
Fitxak: 087404.5MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
087404.5MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 087404.5MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114219 pcs Datuen fitxa 087404.5MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Series 874 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Beste izenak 087404.5EP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 14.42 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0146 Ohms
Uneko balorazioa 4.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak cULus
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
087404.5MRET1P
087404.5MRET1P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL
Stockean: 110861 pcs
Deskarga: 087404.5MRET1P.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: 4.20MM WTB R/A HDR 2.54SN 2CKT