0874.500MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0874.500MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0874.500MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 500MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0874.500MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0874.500MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0874.500MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 500MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120263 pcs Datuen fitxa 0874.500MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Series 874 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Beste izenak 0874.500EP
0874.500MXEP-ND
0874500MXEP
F4973
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.236 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.2964 Ohms
Uneko balorazioa 500mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak cULus